SmodCMS

Pokaż aktualności z roku:

04.02.2019

• W poniedziałek 4 lutego starszacy i zerówka wyjeżdżają do Filharmonii Zabrzańskiej. Prosimy o odświętne ubranie dzieci.

•  W czwartek 7 lutego zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w balu karnawałowym. Jak zawsze przebieramy się tematycznie. Hasłem przewodnim tegorocznej zabawy są "Postacie z bajek".

• W czwartek 28 lutego odbędą się warsztaty pod hasłem "Pierwsza pomoc". Ich koszt w kwocie 250 zł pokryje przedszkole.

04.02.2019

• Dzień Babci i Dziadka - 22.01.2019

• Przegląd Kolęd i Pastorałek - 15.01.2019

• We wtorek 22 stycznia do naszego przedszkola w ramach Odwiedzin Duszpasterskich zawita ks. Piotr.

• W czwartek 24 stycznia Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji DENTOLANDIA przeprowadzi przegląd zębów naszych przedszkolaków z możliwością odpłatnej fluoryzacji.

• 24.01.2019, godz. 16:00 - Zebranie dla Rodziców starszaków, podczas którego będziemy poruszać bardzo ważne kwestie dotyczące organizacji zerówki w przyszłym roku szkolnym.

• 28 stycznia odbędą się warsztaty pod hasłem "Czyste powietrze". Ich koszt w kwocie 250 zł pokryje przedszkole.